AQUAPRIME

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?
“Denizler Kadar Suyunuz Olsun” diyerek 2004 yılında Bodrum/Turgutreis’te Aquaprime Su Yapıcıları’nın üretimine başladık. Yat sektörünün dünya standartlarında gelişim gösterdiği Ege, Akdeniz ve Türkiye’nin diğer sahil bölgelerinin yanında, Avrupa ve Uzak Doğu gibi uluslararası platformdaki bir çok müşterimize, yerinde ve çağın getirdiği tüm yeniliklere uygun şekilde hızlı, üretken ve kişiye özel esnek projeler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

CE Sertifikalı ürünlerimizin en önemli özelliği; yüksek verimli su üretimi, sessiz çalışma prensibi ve düşük enerji tüketimi olarak göstermektedir. Her daim sorunsuz ve güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimiz için satış sonrasında hızlı yedek parça ve hizmetimizle müşterilerimize en kısa sürede ulaşmaktayız. Montaj konusunda uzman ekibimiz sayesinde her yat tipine uygun esnek çözümler üretebilmekteyiz.

Genç ve dinamik ekibimizle her geçen gün büyüyerek ve servis ağımızı genişleterek, Aquaprime Su Yapıcıları’nın üretimine hızla devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Uluslararası düzeyde kaliteye ulaşmış, markalaşmış bir firma olma doğrultusunda, çağın getirdiği tüm yeniliklere uygun, disiplinli bir çalışma performansı sergileyerek, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ilk tercih edilen çözüm ortağı olabilmek.


MİSYONUMUZ
Su Yapıcı Üretimi, Yat Malzeme-Yedek Parça Tedariği ve Tamir Bakım-Onarım olarak servis verdiğimiz alanlarda, en ileri teknoloji ve en iyi malzemeleri kullanarak müşterilerimizin taleplerine en yüksek kalitede çözüm ve hizmet sunmak.

POLİTİKAMIZ
“Denizler Kadar Suyunuz Olsun” sloganıyla faaliyet verdiğimiz ilk günden bu yana, içinde bulunduğumuz sektörün lider, güvenilir dünya şirketleri arasında yer almayı ilke edindik.

Benimsenen bu politikanın temel ilkeleri olarak;
• Vizyon ve Misyonumuza sadık kalarak, şirket yönetim ve prensipleri doğrultusunda müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, uluslararası standartlardaki kalite anlayışına uygun Su Yapıcı Üretimi , Yat Malzeme Tedariği ve Yat Bakım Servis Onarım faaliyetlerini gerçekleştirmek,
• Sektördeki teknolojik gelişimleri ve yenilikleri takip ederek, ürün ve hizmet kalitesini arttırarak, sürekli ilerleme ve iyileştirme kapsamında müşteri memnuniyeti sağlamak,
• Belirlediğimiz vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, hizmet sunduğumuz taraflara değer yaratacak proje ve iş sonuçlarına ulaşmak,
• Ulusal ve uluslararası yasal ve diğer şartlara uygun ürün, hizmet ve faaliyetlerini gerçekleştirmek,
• Firma çalışanlarımızın, çözüm ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile birlikte uzun süreli iş birlikteliği sağlayarak çalışmak,
• Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, çalışma arkadaşlarımızın iş güvenliğini sağlamak ve sağlıklarını korumak,
• Kurumsal yönetim sistemimizi, katılımcı, süreç odaklı ve risk temelli düşünmeye dayalı olarak uygulamak ve sürekli olarak geliştirmektir.

ÜRÜN KATALOĞUMUZ

Ürünlerimizin teknik detayları hakkında detaylı bilgi almak için e-kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.